Blog

 

Banery wyborcze po wyborach - co można z nich zrobić?


Banery produkowane są z grubego i wytrzymałego materiału, którego nie można zaliczyć do typowych odpadów komunalnych. W związku z tym nieaktualne banery wyborcze należy zagospodarować we własnym zakresie. Co ci

15 marca 2024  gadżety festiwalowe

Niezbędnik festiwalowicza, czyli co zabrać na festiwal?

Co roku, lipiec i sierpień to miesiące, w których w Polsce odbywa się najwięcej festiwali. Przygotowaliśmy listę najpotrzebniejszych rzeczy, które warto zabrać na festiwal. Oto niezbędnik festiwalowicza!

12 lipca 2020

rodzaje masek ochronnych

Fakty i mity na temat masek ochronnych

Maseczki przed zarażeniem koronawirusem stały się towarem, który jest poszukiwany nie tylko w Polsce, lecz na całym świecie. Sytuacja epidemiologiczna spowodowana COVID-19 sprawiła, że ze sklepów i aptek zniknęły maseczk

15 maja 2020

podział toreb ekologicznych

Rodzaje toreb ekologicznych

Panuje powszechny pogląd, że torby bawełniane są ekologiczne, ponieważ są biodegradowalne. Tymczasem temat dotyczący tkanin ekologicznych, a w związku z tym toreb, jest bardziej złożony.

12 stycznia 2020

Upcycling - definicja, pomysły i inspiracje

Upcycling to słowo, które w ostatnim czasie zyskuje na popularności. Sprawdź co oznacza upcycling, co go odróżnia od downcyclingu i recyclingu oraz poznaj pomysły na upcycling prosto z PANATO!

17 maja 2021

zdezynfekowana torebka

Jak zdezynfekować torebkę?

Jak zdezynfekować torebkę w poprawny sposób? Temat dezynfekcji jest powszechnie podnoszony zwłaszcza w obliczu epidemii koronawirusa. Dotyczy on również przedmiotów codziennego użytku, w tym także damskich torebek.

10 lutego 2021

prezent dla mamy na urodziny lub imieniny

Co kupić mamie na urodziny lub imieniny?

Co kupić mamie na urodziny lub imieniny? To pytanie, z którym każdy z nas mierzy się każdego roku. Dobrze, aby był to prezent praktyczny, a jednocześnie niezobowiązujący. Sprawdź koniecznie kilka naszych propozycji!

17 sierpnia 2020

wyposażenie ucznia w torby, plecaki i worki

Wyposażenie ucznia, czyli lista rzeczy które potrzebować będzie dziecko w szkole

Każdy rodzic doskonale wie, że wyposażenie dziecka w odpowiednie artykuły szkolne i biurowe może wspomóc proces nauki oraz poczucie równości względem innych uczniów w klasie. Warto więc zadbać, aby uczniowi niczego nie z

17 sierpnia 2020

gadżety dla uczniów

Fajne gadżety szkolne dla uczniów

Każdy rodzic chce, aby jego dziecko wyróżniało się na tle innych uczniów nie tylko dobrymi ocenami, ale również i stylem. Jednym ze sposobów jest wyposażenie go w personalizowane szkolne gadżety.

12 sierpnia 2020

przygotowanie do targów

Jak przygotować się do targów? Poradnik dla wystawcy

Udział w targach branżowych to nie tylko znakomita forma prezentacji własnej firmy i oferty, ale również i możliwość pozyskania intratnych kontaktów i kontraktów. Warto więc przygotować się do nich odpowiednio. Oto porad

03 sierpnia 2020

bycie trendy poprzez trendy gadżety

Jak być trendy przez cały rok?

Każdy chce być trendy, ale nie każdy wie, jak można to osiągnąć. Chętnie podpowiemy co zrobić, aby wyróżnić się z tłumu i nie narazić się na krytykę innych.

18 lipca 2020

Konferencje ekologiczne - jak zorganizować je z głową?

Firmy, niezależnie od branży, organizują konferencje dla swoich pracowników, klientów i kontrahentów. Od jakiegoś czasu dużą wagę przywiązuje się do proekologicznych działań, wynikających z tendencji politycznych i świad

05 stycznia 2020

Idea Zero Waste w praktyce

Zero waste - żyj bez śmieci, żyj lepiej!

Coraz więcej firm wprowadza politykę proekologiczną i stara się kierować zasadami zero waste w gospodarowaniu zasobami. Taka tendencja zaczyna również obowiązywać w systemie prawnym na poz

20 grudnia 2019

Tyvek

Tyvek - materiał wodoodporny o wysokiej paroprzepuszczalności

Wszystko na temat Tyveku - tkaniny, która jest nie tylko wodoodporna, ale i paroprzepuszczalna, i która idealnie nadaje się do produkcji toreb, plecaków i akcesoriów!

05 września 2019

bawełna ekologiczna

Bawełna organiczna - wszystko, co musisz wiedzieć!

Bawełna powszechnie kojarzy się z czymś naturalnym i ekologicznym. Jest to materiał oddychający i przyjemny w dotyku, który znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, min. w branży modowej i dekoratorskiej.

04 września 2019

Washable paper

Washable paper - papier do prania

Szukasz torby albo plecaka z papieru, który wygląda jak skóra? Dobrze trafiłeś! Washable paper to innowacyjna tkanina wyprodukowana z celulozy, którą można szyć... a nawet prać!

03 września 2019

Materiał bawełna

Bawełna - materiał rodzaje tkaniny bawełnianej

Bawełna to włókno otaczające nasiona rośliny określanej tą samą nazwą – bawełny (Gossypium). Z włókna bawełny wytwarza się tkaniny bawełniane, które mają szerokie zastosowanie w przemyśle tekstylnym.

02 września 2019

kodura

Kodura - co to za tkanina i jakie ma zastosowanie?

Kodura (codura) to wodoodporna, techniczna tkanina PVC o wysokiej odporności na ścieranie, rozrywanie, rysowanie i obciążenia. Jest powszechnie wykorzystywana w przemyśle tekstylnym i dekoratorskim.

01 września 2019

ul. Jedności Narodowej 68A
50-258 Wrocław
Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 08:00 – 16:00
WSS Panato
Formularz kontaktowy

Masz pytania związane z wyceną i asortymentem? Chcesz zamówić próbki lub wzornik materiałów? Skontaktuj się z nami przez formularz! Tak będzie najskuteczniej!Czytaj więcej