Pokrowce na wymiar


Jako doświadczony i profesjonalny producent akcesoriów, w swojej ofercie posiadamy również pokrowce na wymiar. Oferujemy możliwość uszycia pokrowca na miarę, w krótkich seriach i atrakcyjnej cenie. 

Pokrowce na miarę - oferta producenta

Na co dzień szyjemy pokrowce na zamówienie, zarówno na duże, jak i małe obiekty. Wśród nich są pokrowce na drukarki, pokrowce na monitory, pokrowce na komputery, tablety, kable, narzędzia, a nawet maty do jogi.

Wykonujemy również inne pokrowce na wymiar, według dostarczonego prototypu przez klienta oraz w ilościach hurtowych. Jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zrealizować zamówienia na pokrowce na krzesła, pokrowce na fotele (w tym fotele samochodowe), pokrowce na narożnik, pokrowce na meble ogrodowe, pokrowce na sofy, pokrowce na poduszki do kanapy, a nawet pokrowce na kierownice na wymiar. Nie stanowi to dla nas żadnego wyzwania.

Pokrowce na wymiar szyjemy z wysokiej jakości kodury, w szerokiej palecie kolorystycznej, wzmocnionej pianką usztywniającą. Systemy nośne są dostosowane do wielkości i ciężaru docelowego produktu, który ma być przenoszony lub który ma być osłonięty.

Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania niezobowiązującej oferty na pokrowce na miarę.

Inspiracje

Kliknij na wybrany produkt aby otworzyć go w konfiguratorze.

ul. Jedności Narodowej 68A
50-258 Wrocław
Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 08:00 – 16:00
WSS Panato
Formularz kontaktowy

Masz pytania związane z wyceną i asortymentem? Chcesz zamówić próbki lub wzornik materiałów? Skontaktuj się z nami przez formularz! Tak będzie najskuteczniej!Czytaj więcej