Plecaki i worki reklamowe z nadrukiem


Produkujemy worki i plecaki reklamowe z nadrukiem, haftem i możliwością brandingu w postaci metki. Nasze produkty stanowią zarówno w pełni personalizowany gadżet reklamowy, jak i stylowy i funkcjonalny przedmiot codziennego użytku.

Do Twojej dyspozycji oddajemy aż 12 modeli produktów wykonanych z najwyższej jakości tkanin, na bazie których szyjemy worki i plecaki reklamowe. Nasze realizacje obejmują głównie sportowe worki reklamowe z poliestru oraz reklamowe plecaki bawełniane. Często również szyjemy plecaki reklamowe z haftem oraz worki i plecaki reklamowe wykonane w pełni lub w kombinacji z washable paper, kodury, tyveku, bawełny i poliestru.

Każdy model wykonujemy w oparciu o indywidualne potrzeby Zamawiającego. Dopasujemy się zarówno w kontekście rozmiaru, jak i jego elementów składowych (podszewki, kieszeni, systemu nośnego czy zapięcia). Zapraszamy do skorzystania z naszego bezpłatnego konfiguratora produktów!

Inspiracje

Kliknij na wybrany produkt aby otworzyć go w konfiguratorze.

szary worek z troczkami morski worek z troczkami czerwony worek z troczkami czarno-zielony worek z troczkami worek na sznurkach zielony worek na sznurkach morski worek na sznurkach czerwony niebieski worek na sznurkach worek marynarski zielony worek marynarski morski worek marynarski czerwony worek marynarski pomarańczowy plecak koperta z washable paper szary plecak koperta czarna washable paper plecak koperta z washable paper sahara plecak koperta na zamek z tyveku


ul. Jedności Narodowej 68A
50-258 Wrocław
Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 08:00 – 16:00
WSS Panato
Formularz kontaktowy

Masz pytania związane z wyceną i asortymentem? Chcesz zamówić próbki lub wzornik materiałów? Skontaktuj się z nami przez formularz! Tak będzie najskuteczniej!Czytaj więcej