gadżety szkolne dla dzieci

Fajne gadżety szkolne dla uczniów

Fajne gadżety szkolne dla uczniów WSS Panato

18 lipca 2020

Każdy rodzic chce, aby jego dziecko wyróżniało się na tle innych uczniów nie tylko dobrymi ocenami, ale również i stylem. Jednym ze sposobów jest wyposażenie go w personalizowane szkolne gadżety.

Gadżety szkolne to gadżety dla uczniów w każdym wieku. Mogą być nie tylko praktyczne (dzięki swojej funkcjonalności), ale również świetnie prezentować się i pozwolić wyróżnić się dziecku na tle innych uczniów. W PANATO realizujemy zamówienia na szkolne gadżety reklamowe, zarówno w ilościach hurtowych, jak i detalicznych (nawet od jednej sztuki). Poniżej prezentujemy kilka propozycji fajnych gadżetów szkolnych, z których z pewnością ucieszy się Twoje dziecko.

Zacznijmy od czegoś na plecy: plecak czy worek?

Podstawowym wyposażeniem ucznia jest plecak. Wielu rodziców nabywa je w super i hipermarketach na kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego. Tego typu produkty nie dość, że zwykle nie są wysokiej jakości, to niemało kosztują i co gorsza, nie są unikalne. Często też nie są praktyczne, mają jedną dużą przegródkę i nic poza tym.

Jeżeli zależy nam na produkcie wysokiej jakości, który można w pełni skonfigurować pod indywidualne potrzebny, to ze swojej strony polecamy:

Każdy powyższy szkolny gadżet może być wykonany z dowolnego materiału, posiadać dodatkową funkcjonalność (np. w postaci dodatkowych kieszeni lub zamków), własną zewnętrzną metkę oraz trwale nadrukowaną grafikę (np. z ulubionym bohaterem z bajki lub sportowcem czy wokalistką).

Piórnik - rzecz obowiązkowa

Kolejnym elementem wyprawki szkolnej jest piórnik. Podobnie jak plecak czy worek może również być uszyty według indywidualnego projektu zamawiającego. Z przyjemnością doradzimy najlepsze rozwiązanie. Co więcej, dajemy możliwość samodzielnego opracowania projektu wraz z jego wizualizacją. W tym celu wystarczy skorzystać z naszego konfiguratora produktów online.

Szkolny wyjazd - bez tego gadżetu ani rusz

Podczas roku szkolnego odbywa się co najmniej kilka wycieczek szkolnych i jedna zielona szkoła. Warto zadbać o to, aby nasze dziecko nie musiało nosić w siatkach lub po kieszeniach pieniędzy, telefonu lub innych cennych rzeczy.

Sprawdzonym pomysłem jest zamówienie nerki. Nerka z własnym nadrukiem to szkolny gadżet reklamowy, który nie tylko wyróżni dziecko na tle innych, ale również zabezpieczy cenne przedmioty przez zgubieniem lub kradzieżą. Nerka sprawdzi się także na co dzień, np. na spacerze, podczas wyjścia do kina czy na rower. 

Gdzie zamówić gadżety szkolne dla uczniów?

Każdy gadżet szkolny wykonujemy z największą precyzją i starannością, używając najwyższej jakości materiałów i jednocześnie dbając o detale. Polecamy swoje usługi.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia i wyceny projektów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Oddaj swój głos  

Średnia ocen 5/5 na podstawie 1 głosów

ul. Jedności Narodowej 68A
50-258 Wrocław
Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 08:00 – 16:00
WSS Panato
Formularz kontaktowy

Masz pytania związane z wyceną i asortymentem? Chcesz zamówić próbki lub wzornik materiałów? Skontaktuj się z nami przez formularz! Tak będzie najskuteczniej!Czytaj więcej