Projektuj teraz

Piórnik z personalizacją


Szukasz modnego i wygodnego piórnika na wszystkie drobiazgi, które dotychczas nie miały swojego miejsca i notorycznie się gubiły? Mamy świetne rozwiązanie!

Proponujemy kilka rodzajów tkanin, które można drukować w różnych technologiach - grube, naturalne płótno bawełniane, tyvek graficzny, filc, washable paper oraz poliester. Piórnik zamykany jest na zamek z przymocowaną tasiemką rypsową lub rzemykiem, ułatwiające otwieranie i zamykanie.

Sprawdzi się idealnie jako piórnik szkolny, jako stylowe etui na kosmetyki oraz na każdą inną okazję! Zaprojektuj go według własnego pomysłu lub skorzystaj z naszych inspiracji.

Inspiracje

Kliknij na wybrany produkt aby otworzyć go w konfiguratorze.

piórnik z grubego płótna piórnik z tyveku zamykany na zamek piórnik z washable paper na zamek - kolor sahara szary piórnik washable paper czarny piórnik z washable paper na zamek szary piórnik z washable paper na zamek brązowy piórnik z washable paper na zamek piórnik filc szary na zamek grafitowy piórnik z filcu na zamek


Realizacje

Zobacz nasze realizacje tego produktu.

ul. Jedności Narodowej 68A
50-258 Wrocław
Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 08:00 – 16:00
WSS Panato
Formularz kontaktowy

Masz pytania związane z wyceną i asortymentem? Chcesz zamówić próbki lub wzornik materiałów? Skontaktuj się z nami przez formularz! Tak będzie najskuteczniej!Czytaj więcej