Projektuj teraz

Plecak Urban


Miejska dżungla pochłania nas bez reszty! Model plecaka Urban powstał z myślą o eksplorowaniu miejskich zakamarków - ulic, wyjątkowych miejsc i skwerów. Miejski styl to wygoda, mobilność i funkcjonalność.

Proponujemy plecak o podwójnym systemie nośnym. Na plecach posiada klasyczny system plecakowy z regulowanymi taśmami PP. Dodatkowo wyposażony jest w rączki, które można sprawnie chwycić w dłoń i używać plecaka jak torbę. Idealne rozwiązania podczas podróżowania w środkach komunikacji miejskiej - nie będziesz potrącał współpasażerów ani nikt go nie rozepnie. Plecak jest zamykany na zamek. Posiada stabilną konstrukcję i zgrabny pionowy fason. 

Ten model cieszy się dużą popularnością wśród organizatorów konferencji i festiwali, którzy dystrybuują go jako produkt firmowy z brandingiem. Zaprojektuj plecak Urban w naszym konfiguratorze, wybierając rodzaj i kolor materiału, podszewkę, kolory taśm i zamków. 

Inspiracje

Kliknij na wybrany produkt aby otworzyć go w konfiguratorze.

złoty plecak urban z kodury na zamek fuksjowy plecak urban z kodury Fioletowy plecak urban z kodury kanarkowy plecak urban na zamek pudrowy plecak urban z kodury na zamek turkusowy plecak urban na zamek plecak urban granatowy na zamek plecak urban z kodury bordowy na zamek plecak urban beżowy na zamek czarny plecak urban z kodury na zamek błękitny plecak urban na zamek szary plecak urban na zamek
ul. Jedności Narodowej 68A
50-258 Wrocław
Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 08:00 – 16:00
WSS Panato
Formularz kontaktowy

Masz pytania związane z wyceną i asortymentem? Chcesz zamówić próbki lub wzornik materiałów? Skontaktuj się z nami przez formularz! Tak będzie najskuteczniej!Czytaj więcej