Torby reklamowe


Jako wiodący producent toreb reklamowych oferujemy szeroką gamę w pełni personalizowanych toreb, od standardowych shoperek po duże torby reklamowe typu oversize.

Torby reklamowe szyjemy z wysokiej jakości rodzajów tkanin, w tym w szczególności z grubej, ekologiczej bawełny oraz wodoodpornego poliestru. Oferujemy szeroką paleta kolorów, wdrożenia dodatkowego brandingu w postaci metki oraz personalizacji - rozmiaru, rączki premium, szerokiego dna i kieszeni wewnętrznych.

Naszym sztandarowym produktem są torby reklamowe z nadrukiem nanoszonym metodą sitodruku, sublimacji lub termotransferu.

Inspiracje

Kliknij na wybrany produkt aby otworzyć go w konfiguratorze.

czerwona torba z uchem granatowa torba z uchem niebieska torba z jednym uchem torba z uchem pomarańczowa torba standard bawełniana z nadrukiem torba standard bawełniana z czarnymi uszami torba standard bawełniana z czerwonymi rączkami torba standard z uszami chabrowymi torba zielono-szara standard torba standard turkusowo-szara torba wakacyjna żółta ecri torba standard bordowo-żółta z uszami bawełniana torba stębnowana czerwona torba bawełniana stębnowana zielona zielona torba stębnowana bawełniana bawełniana torba stębnowana z bokami naivy torba bawełniana stębnowana szara torba stębnowana z bokami i dnem czarna stębnowana torba bawełniana z bokami i dnem ciemno szara torba stębnowana
ul. Jedności Narodowej 68A
50-258 Wrocław
Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 08:00 – 16:00
WSS Panato
Formularz kontaktowy

Masz pytania związane z wyceną i asortymentem? Chcesz zamówić próbki lub wzornik materiałów? Skontaktuj się z nami przez formularz! Tak będzie najskuteczniej!Czytaj więcej