Projektuj teraz

Saszetka


Personalizowane saszetki z własnym nadrukiem / napisem oraz metką to nasza specjalność! Przekonaj się o tym w trzech krokach:

  1. Wykonaj projekt saszetki używając do tego celu naszego konfiguratora. Samodzielnie wybierz kolor i materiał brzuszka, podszewki, rzemyka, zamku i naszywki. Jeżeli chcesz nanieść nadruk na saszetkę, koniecznie dodaj go na tym etapie.
  2. Sprawdź cennik i potwierdź termin realizacji.
  3. Odbierz przesyłkę od kuriera lub odwiedź nas osobiście - poczęstujemy Cię pyszną kawą i opowiemy jak samodzielnie uszyliśmy Twoje wymarzone saszetki:)

Nasze saszetki świetnie sprawdzają się jako stylowe i funkcjonalne gadżety reklamowe, jak również jako saszetki na pieniądze, dokumenty czy telefon.

Inspiracje

Kliknij na wybrany produkt aby otworzyć go w konfiguratorze.

saszetka z washable paper na zamek sahara czarna saszetka na zamek z washable paper saszetka na zamek z washable paper szara saszetka z washable paper na zamek brąz saszetka z tyveku graficznego na zamek saszetka z filcu na zamek szara bawełniana saszetka na zamek ecri czarna saszetka z filcu na zamek
Przykładowe realizacje

Saszetka na biodra z kolorowym nadrukiem

Saszetka na biodra z kolorowym nadrukiem

Personalizowana saszetka-torebka dla dzieci

Personalizowana saszetka-torebka dla dzieci

Kolorowa saszetka na pasku

Kolorowa saszetka na pasku

Mała torebka-saszeta na biodro

Mała torebka-saszeta na biodro

Saszetki dla dzieci

Saszetki dla dzieciul. Jedności Narodowej 68A
50-258 Wrocław
Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 08:00 – 16:00
WSS Panato
Formularz kontaktowy

Masz pytania związane z wyceną i asortymentem? Chcesz zamówić próbki lub wzornik materiałów? Skontaktuj się z nami przez formularz! Tak będzie najskuteczniej!Czytaj więcej