Plecak z baneru


Plecak z baneru to najlepszy dowód, że upcykling działa i ma się dobrze. Plecaki z banerów reklamowych oraz roll-upów to mądre, rozsądne i w pełni ekologiczne rozwiązanie. Szyjemy plecaki banerowe, które jednocześnie są i pojemne, i funkcjonalne. Znakomicie sprawdzają się w każdej sytuacji, od zakupów czy spaceru, po wycieczki rowerowe i wypady za miasto. Znakomicie wpisze się w modny miejski styl oraz sportowy outfit.

Plecaki z banerów - oferta producenta

Zawodowo szyjemy plecaki z banerów reklamowych i wyborczych. Jeśli dostarczysz nam używane banery reklamowe albo roll-upy, których już nie potrzebujesz, uszyjemy z nich designerskie plecaki! Każdy będzie unikatowy i jedyny w swoim rodzaju! Zamiast utylizować banery (co wiąże sie z dodatkowym kosztem), możesz wyprodukować z niego funkcjonalne i efektowne plecaki reklamowe, które docenią Twoi pracownicy oraz klienci.

Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną i niezobowiązującą ofertę plecaków banerowych!

Inspiracje

Kliknij na wybrany produkt aby otworzyć go w konfiguratorze.

Przykładowe realizacje

Plecak z baneru reklamowego

Plecak z baneru reklamowegoul. Jedności Narodowej 68A
50-258 Wrocław
Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 08:00 – 16:00
WSS Panato
Formularz kontaktowy

Masz pytania związane z wyceną i asortymentem? Chcesz zamówić próbki lub wzornik materiałów? Skontaktuj się z nami przez formularz! Tak będzie najskuteczniej!Czytaj więcej