Torby bawełniane z nadrukiem


Bawełniane torby reklamowe szyte w naszej szwalni to torby z najwyższej jakości bawełny, ekologiczne i zarazem bardzo trwałe. Jako polski producent toreb bawełnianych dajemy możliwość samodzielnego zaprojektowania torby z bawełny w naszym konfiguratorze online, w tym między innymi dajemy:

  • wybór spośród wielu modeli toreb (na ramię, na plecy, małe, oversize, itd.),
  • możliwość ustalenia ich rozmiaru i kolorystyki,
  • możliwość znakowania toreb (dodania nadruku, napisu lub grafiki oraz doszycia metki),
  • szeroki wybór dodatków zwiększających funkcjonalność bawełnianych toreb (zmiana systemu nośnego, doszycie dodatkowych kieszeni wewnętrznych, wdrożenie zapięcia na guzik lub zamek).

Nasze torby bawełniane z własnym nadrukiem cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród agencji marketingowych czy ogranizatorów wydarzeń (konferencji, festiwali, itp.), jak i podmiotów administracji państwowej, małych, średnich i dużych firm oraz klientów indywidualnych. Realizujemy zamówienia detaliczne (już od jednej sztuki) oraz hurtowe (hurt od 100 sztuk)!

Inspiracje

Kliknij na wybrany produkt aby otworzyć go w konfiguratorze.

torba bawełniana standard ecri z czarnym dnem shoperka na taśmie nośnej torba bawełniana z jedną rączką na zakupy torba plażowa bawełniana z czarnymi rączkami


ul. Jedności Narodowej 68A
50-258 Wrocław
Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 08:00 – 16:00
WSS Panato
Formularz kontaktowy

Masz pytania związane z wyceną i asortymentem? Chcesz zamówić próbki lub wzornik materiałów? Skontaktuj się z nami przez formularz! Tak będzie najskuteczniej!Czytaj więcej