Torby


Jesteśmy producentem personalizowanych toreb z nadrukiem. Nasze torby doskonale sprawdzają się jako prezenty dla pracowników i kluczowych klientów, stanowią wyjątkową atrakcję na konferencjach, targach i festiwalach oraz służą jako torby na zakupy. Zaprojektuj torbę, która spełnia Twoje potrzeby i jest spójna z identyfikacją wizualną firmy lub eventu. Wykonamy ją dokładnie tak, jak sobie tego zażyczysz!

Zaprojektuj własną torbę!

W Twoje ręce oddajemy 6 funkcjonalnych modeli toreb oraz modne i wysokiej jakości materiały: bawełna naturalna i barwiona typu drelich 280 g/m2 lub panama 250 g/m2, poliester 180-220 g/m2, tyvek soft, tyvek graficzny, papier skóropodobny (washable paper, washpapa). Rozmiary produktów dostępne są po kliknięciu w dany model, podobnie jak opcje ich personalizacji oraz nadruku. Dzięki konfiguratorowi możesz samodzielnie wybrać model torby, tkaninę, kolor oraz dodatki: podszewkę, kieszonkę i metkę.

Tkaniny i przeznaczenie

W naszej szwalni co roku produkujemy kilkadziesiąt tysięcy toreb na zamówienie, m.in.: torby bawełniane, torby poliestrowe, torby z tyveku, a nawet torby papierowe. Wykonujemy niepowtarzalne torby konferencyjne, torby sportowe, torby na zakupy, torby personalizowane dla nauczycieli. Dużą liczbę stanowią torby z nadrukiem na zamówienie oraz torby z własną metką (metką z logotypem zamawiającego).

Jak pracujemy?

Nasze rzetelne podejście do produkcji personalizowanych toreb na zamówienie doceniają zarówno klienci indywidualni, organizacje pozarządowe, jak i małe, średnie i duże firmy korporacyjne, które cenią nas za:

  • dbałość o szczegóły,
  • wysoką jakość używanych materiałów,
  • pomoc przy projektowaniu toreb oraz
  • terminowość dostaw realizowanych projektów.

Zamówienia na torby personalizowane realizujemy dla klientów z Polski (w tym m.in. z takich miast jak: Gdańsk, Gdynia, Kraków, Wrocław, Warszawa czy Katowice), ale także coraz częściej dla klientów zza granicy.

 
ul. Jedności Narodowej 68A
50-258 Wrocław
Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 08:00 – 16:00
WSS Panato
Formularz kontaktowy

Masz pytania związane z wyceną i asortymentem? Chcesz zamówić próbki lub wzornik materiałów? Skontaktuj się z nami przez formularz! Tak będzie najskuteczniej!Czytaj więcej