Producent odzieży medycznej jednorazowej i wielorazowej


W obliczu epidemii covid-19 informujemy, że uruchamiamy produkcję odzieży medycznej, w tym w szczególności jednorazowych masek na twarz i fartuchów medycznych w ilościach hurtowych (od 1000 sztuk). Pierwsze dostawy będą możliwe na koniec marca 2020.

Wszystkie zapytania prosimy kierować na maila: wspolpraca@panato.org

Dostępny asortyment medyczny:

  • maski chirurgiczne jednorazowe jednowarstwowe
  • maski chirurgiczne jednorazowe dwuwarstwowe
  • maski chirurgiczne jednorazowe trzywarstwowe
  • maski chirurgiczne wielorazowe bawełniane
  • fartuchy medyczne jednorazowe
  • czepki medyczne jednorazowe

 

Maski chirurgiczne jednorazowe trzywarstwowe


Maska chirurgiczna jednorazowa trzywarstwowa to ochronna maseczka trójwarstwowa z polipropylenu, hipoalergiczna, o wysokiej zdolności filtracji i jednocześnie nie przeszkadzająca w oddychaniu. Jako producent masek chirurgicznych stawiamy na wysoką jakość i funkcjonalność. Produkowane przez nas ochronne maski chirurgiczne jednorazowe charakteryzują się trzema grubymi warstwami od 15 do 25 g/m2. Są zakładane na twarz na dwie gumki zamocowane na bokach. Solidnie przymocowują one maskę do twarzy, uniemożliwiając jej zsuwanie się.

Maseczki chirurgiczne nie są sterylizowane. W razie potrzeby jednostki medyczne powinny samodzielnie je sterylizować.

Maseczka chirurgiczna z polipropylenu chroni:

  • personel medyczny przed infekcjami przenoszonymi przez pacjentów
  • pacjentów przed infekcjami przenoszonymi przez personel
  • przed przenoszeniem drobroustrojów z dróg oddechowych na pola operacyjne.

Maseczki ochronne jednorazowe wykonane są w kolorze białym lub zielonym.

Fartuchy medyczne jednorazowe

Szyjemy fartuchy medyczne jednorazowe damskie i męskie. Fartuchy medyczne produkujemy na zamówienie, dlatego też dostępne są w dwóch rozmiarach (s/m, l/xl). Przy ich produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości tkaniny, a wszystkie szwy, rozcięcia i łączenia są dodatkowo wzmocnione, aby zapewnić maksymalną trwałość i bezpieczeństwo personelu medycznego.

Jednorazowe fartuchy medyczne nie są sterylizowane. W razie potrzeby jednostki medyczne powinny samodzielnie je sterylizować.

Ze względu na wyjątkową sytuację epidemiczną w Polsce, jesteśmy w stanie wykonać fartuchy medyczne dostosowane do potrzeb lekarzy i pielęgniarek. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

 
ul. Jedności Narodowej 68A
50-258 Wrocław
Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 08:00 – 16:00
WSS Panato
Formularz kontaktowy

Masz pytania związane z wyceną i asortymentem? Chcesz zamówić próbki lub wzornik materiałów? Skontaktuj się z nami przez formularz! Tak będzie najskuteczniej!Czytaj więcej