Formy płatności

Formy płatności za zamówienia realizowane w pracowni PANATO, w zależności od długości współpracy z danym klientem oraz wielkości zamówienia, mogą przybierać różny kształt. Zobacz, jak wygląda proces płatności w praktyce:

  1. Zamówienia od nowych klientów realizowane są w oparciu o przedpłatę 100% (fakturę pro-formę lub fakturę zaliczkę 100%) przelewem. Po zaksięgowaniu płatności na koncie zamówienie jest przyjęte do produkcji. Brak płatności we wskazanym terminie skutkuje przesunięciem dnia przyjęcia zamówienia do produkcji i w konsekwencji przesunięcie dnia wysyłki gotowego zamówienia.
  2. Po realizacji minimum trzech zamówień opłaconych przedpłatą można przejść na system faktury sprzedaży z odroczonym terminem płatności od 7 do 14 dni. Nieterminowe płatności skutkować będą wystawieniem faktury przedpłatowej (pro-forma) przy następnych zamówieniach.
  3. W przypadku zamówień powyżej 10 tys. zł netto zastrzegamy sobie prawo do pobierania zaliczek od 30% do 70% (w zależności od rodzaju zamówienia).

Prawda, że nasze zasady płatności są przejrzyste i zrozumiałe dla każdej ze stron? :)

ul. Jedności Narodowej 68A
50-258 Wrocław
Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 08:00 – 16:00
WSS Panato
Formularz kontaktowy

Masz pytania związane z wyceną i asortymentem? Chcesz zamówić próbki lub wzornik materiałów? Skontaktuj się z nami przez formularz! Tak będzie najskuteczniej!Czytaj więcej