O nas


Od 2012 roku z sukcesem prowadzimy działalność gospodarczą, tworząc nie tylko jakościowy produkt, ale także jakościowe miejsca pracy. Naszą organizację tworzą dwie współpracujące ze sobą pracownie:

 • PANATO Bag – to tu projektujemy i szyjemy torby, plecaki i akcesoria reklamowe dla firm oraz kolekcje produktów streetwear’owych pod marką własną.
 • Pracownia Sitodruku – to nasze miejsce, w którym wykonujemy nadruki na produktach reklamowych, projektujemy i drukujemy autorskie grafiki oraz prowadzimy pokazy i warsztaty sitodruku.

Misja


Jesteśmy przedsiębiorstwem społecznym, które tworzy miejsca pracy dla osób z niepełnosprawnościami. Dzięki dochodom ze sprzedaży możemy mądrze pomagać, dając pracę osobom najbardziej potrzebującym. Kupując nasze produkty wspierasz także inne nasze działania, ukierunkowane na promowanie i rozwój ekonomii społecznej.

Jak pracujemy?

Korzystając z doświadczenia, umiejętności i talentów pracowników spółdzielni dążymy do tworzenia rzeczy wyjątkowych i niepowtarzalnych. Personalizowane produkty to nasza specjalność. Realizując zamówienia staramy się, aby efekty naszej pracy spełniały oczekiwania klienta, a nasze produkty były wykonane z należytą starannością, dbałością o detale i wysoką jakość. Charakteryzuje nas:

 • Niepowtarzalność – jesteśmy dumni z naszego unikalnego charakteru organizacji i na nim budujemy naszą przyszłość.
 • Odpowiedzialność społeczna – projektujemy i produkujemy akcesoria reklamowe w sposób odpowiedzialny społecznie.
 • Wyznaczanie trendów – naszym codziennym wyzwaniem jest tworzenie nowych produktów i rozwiązań, które będą ułatwiać pracę naszym klientom i skutecznie budować wizerunek ich firm.
 • Mądre zarządzanie – nasz rozwój opiera się na innowacyjnych rozwiązaniach organizacyjnych i racjonalnym gospodarowaniu zasobami.
 

Wizja


Dążymy do tego, by być najlepszym przedsiębiorstwem społecznym w Polsce i wiodącym polskim producentem toreb i plecaków reklamowych, z dumą budowanym przez pracowników spółdzielni oraz naszych partnerów biznesowych. To nie jest tylko marzenie. To rzeczywistość, która już się realizuje.

Nagrody i wyróżnienia

 • 2018: Laureat konkursu Dolnośląskie Gryfy, 1 miejsce w kategorii "Przedsiębiorstwo Społeczne"
 • 2016, 2017, 2018: certyfikat jakości "Zakup Prospołeczny"
 • 2013, 2014, 2015, 2016: certyfikat jakości "ES"
 • 2016: Laureat konkursu ogólnopolskiego Przedsiębiorstwo Społeczne Roku w kategorii "Wyróżnienie PwC"
 • 2014, 2015: Finalista konkursu ogólnopolskiego Przedsiębiorstwo Społeczne Roku
 • 2013: Laureat konkursu ogólnopolskiego Przedsiębiorstwo Społeczne Roku w kategorii "Pomysł na rozwój"
 • 2012: Laureat konkursu regionalnego Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Roku, 1 miejsce

 

Co jeszcze warto o nas wiedzieć?

W 2017 zainicjowaliśmy powstanie ogólnopolskiej sieci przedsiębiorstw społecznych zatrudniających osoby z niepełnosprawnościami. W skład sieci wchodzą: Spółdzielnia PANATO (Lider), Fundacja JUMP! , Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej, Zakład Aktywności Zawodowej, Przedsiębiorstwo Społeczne TPD Oddział Miejski w Wieruszowie, Rudzki Zakład Aktywności Zawodowej, Manufaktura Dobrych Usług sp. z o.o.

Wspólnie pod marką PANATO Bag produkujemy torby i plecaki reklamowe na rynek krajowy i zagraniczny.

Jesteśmy producentem toreb bawełnianych, worków na sznurkach, plecaków miejskich i akcesoriów tekstylnych z nadrukiem.

ul. Jedności Narodowej 68A
50-258 Wrocław
Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 08:00 – 16:00
WSS Panato
Formularz kontaktowy

Masz pytania związane z wyceną i asortymentem? Chcesz zamówić próbki lub wzornik materiałów? Skontaktuj się z nami przez formularz! Tak będzie najskuteczniej!Czytaj więcej