Projektuj teraz

Torba z baneru


Upcykling jest modny, rozsądny i ekologiczny! Po co kupować nową torbę, skoro można ją uszyć ze starych banerów reklamowych? Torba z baneru to duża i pojemna torba z rączkami z wygodnej taśmy samochodowej. Sprawdza się nie tylko na zakupach, ale także na spacerze albo szybkim wypadzie na miasto, zajmując niewiele miejsca i jednocześnie mieszcząc najpotrzebniejsze rzeczy. Pasuje zarówno do modnej miejskiej stylizacji jak i sportowego outfit'u.

Torby z banerów reklamowych i wyborczych

Jeśli dostarczysz nam używane banery reklamowe albo roll-upy, których już nie potrzebujesz, uszyjemy z nich designerskie torby! Każda będzie unikatowa i jedyna w swoim rodzaju! Zamiast utylizować banery, co wiąże sie z dodatkowym kosztem, możesz wyprodukować z niego funkcjonalne i efektowne torby reklamowe, które docenią zarówno Twoi klienci jak i pracownicy.

Nasze torby z banerów stanowią proekologiczny i jednocześnie niezwykle przydatny gadżet. Przekonaj się o tym osobiście! Skontaktuj się z nami i poproś o bezpłatną wycenę toreb z banerów reklamowych i wyborczych.  

Inspiracje

Kliknij na wybrany produkt aby otworzyć go w konfiguratorze.Realizacje

Zobacz nasze realizacje tego produktu.

ul. Jedności Narodowej 68A
50-258 Wrocław
Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 08:00 – 16:00
WSS Panato
Formularz kontaktowy

Masz pytania związane z wyceną i asortymentem? Chcesz zamówić próbki lub wzornik materiałów? Skontaktuj się z nami przez formularz! Tak będzie najskuteczniej!Czytaj więcej