Odzież


Poza byciem producentem toreb, plecaków i worków oraz akcesoriów reklamowych, również jesteśmy polskim producentem odzieży na zamówienie. Produkujemy w ilościach hurtowych i detalicznych (od 1 sztuku): 

zarówno dla klientów z Polski, jak i z zagranicy. 

Odzież wyprodukowana w naszej pracowni charakteryzuje się przede wszystkim dokładnością wykonania oraz użyciem najwyższej jakości materiałów. Dbamy zarówno o stronę wizualną i praktyczną oferowanego asortymentu, jak i standard obsługi Klientów.

Zaprojektuj własną odzież

Odzież na zamówienie nasi Klienci mogą zaprojektować i zwizualizować osobiście w naszym bezpłatnym kreatorze produktów online. Oczywiście na każdym etapie zamówienia służymy pomocą zarówno w kontekście doradczym, jak i informacyjnym. 

Aktualnie udostępniliśmy funkcjonalność projektowania i zamawiania odzieży reklamowej (koszulek z nadrukiem oraz bluz z nadrukiem). Ze względu na specyfikę produkcji odzieży medycznej, jej zamówienia realizujemy w sposób tradycyjny.

Odzież na zamówienie w najwyższej jakości

Od początku istnienia pracowni PANATO stawialiśmy na najwyższą jakość zarówno w kontekście użytych materiałów, jak i produkcji oraz obsługi Klientów. W tej kwestii nic się nie zmieniło, kiedy ofertę poszerzyliśmy o produkcję odzieży na zamówienie. W dalszym ciągu szyjemy odzież z najwyższej jakości, certyfikowanych tkanin, i wyposażamy ją w trwałe znakowanie zgodnie ze specyfikacją i przesłanym projektem.

Proces zamówiania odzieży i jego realizacja odbywa się u nas według nastepujących etapów:

  1. Przygotowanie projektu przez Klienta w naszym bezpłatnym konfiguratorze produktów online
  2. Analiza kompletności zamówienia przez zespół z Biura Obsługi Klienta
  3. Kontakt z Klientem, weryfikacja zamówienia, naniesienie poprawek i ustalenie ostatecznych szczegółów realizacji zamówienia
  4. Produkcja odzieży i naniesienie znakowania (nadruk, haft, itd.) według wskazówek Klienta
  5. Przygotowanie zamówienia do wysyłki lub odbioru osobistego we Wrocławiu
 
ul. Jedności Narodowej 68A
50-258 Wrocław
Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 08:00 – 16:00
WSS Panato
Formularz kontaktowy

Masz pytania związane z wyceną i asortymentem? Chcesz zamówić próbki lub wzornik materiałów? Skontaktuj się z nami przez formularz! Tak będzie najskuteczniej!Czytaj więcej