Projektuj teraz

Teczka z przegródkami na dokumenty i laptopa


Twój laptop potrzebuje wyjątkowego pokrowca, aby można go było wygodnie przenosić oraz zabezpieczyć przed wszelkimi uderzeniami lub zadrapaniami. Nasze teczki są wykonane z przyjemnego, impregnowanego filcu syntetycznego, który łączymy z oryginalnym washable paper, czyli papierem imitującym skórę. 

Teczka posiada dwie kieszenie - do jednej można wsunąć laptop, a do drugiej dokumenty i akcesoria piśmiennicze, dzięki czemu z łatwością zachowasz porządek i będziesz zawsze przygotowany na spotkania biznesowe. Teczka posiada zamykanie na dwie wysokiej jakości napy lub jeden zatrzask magnetyczny, które zapewniają wygodny i szybki dostęp do wnętrza. Dodatkowa kieszeń naszyta na przodzie lub w środku zmieści wizytówki lub inne elektroniczne drobiazgi.

To stylowa teczka z przegródkami na dokumenty i laptopa, która sprawdzi się zarówno do codziennego użytku oraz jako teczka konferencyjna.

Inspiracje

Kliknij na wybrany produkt aby otworzyć go w konfiguratorze.

teczka filcowa na laptopa i dokumenty czarna teczka filcowa na dokumenty i laptopa teczka washable paper z filcem na laptopa i dokumenty teczka organizer washable paper z filcem na laptopa
ul. Jedności Narodowej 68A
50-258 Wrocław
Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 08:00 – 16:00
WSS Panato
Formularz kontaktowy

Masz pytania związane z wyceną i asortymentem? Chcesz zamówić próbki lub wzornik materiałów? Skontaktuj się z nami przez formularz! Tak będzie najskuteczniej!Czytaj więcej