Projektuj teraz

Torba oversize


Torba oversize to królowa wśród toreb - duża, pakowna, pomięści więcej niż ulubiony plecak. Świetnie sprawdza się na festiwalach i podczas wakacyjnych wojaży.

Torby oversize posiadają szerokie masywne rączki, które umiejętnie rozkładają ciężar i wygodnie układają się na ramionach. Jeśli marzysz o wygodnej torbie, która nie obciera skóry, dobrze trafiłeś/aś! Torba XXL może być zamykana na zamek albo posiadać dodatkową kieszeń wewnętrzną lub zewnętrzną, do której schowasz telefon, portflel lub inne drobiazgi.

Pięknie prezentuje się nie tylko w stonowanych, pastelowych kolorach lata, ale także w nasyconych, mocnych kolorach sezonu jesienno-zimowego. Spakuj cały świat do torby oversize i rusz przed siebie!

Inspiracje

Kliknij na wybrany produkt aby otworzyć go w konfiguratorze.

torba oversize ecri torba oversize ecri z czarnymi uszami bawełniana torba oversize dwukolorowa (czarna i ecri) torba oversize czarna torba oversize koloru szarego bawełniana szara torba oversize ciemna torba oversize z szarą masywną rączką torba oversize naivy


ul. Jedności Narodowej 68A
50-258 Wrocław
Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 08:00 – 16:00
WSS Panato
Formularz kontaktowy

Masz pytania związane z wyceną i asortymentem? Chcesz zamówić próbki lub wzornik materiałów? Skontaktuj się z nami przez formularz! Tak będzie najskuteczniej!Czytaj więcej