Projektuj teraz

Worek na sznurkach


Worek na sznurkach to obowiązkowy element garderoby, absolutny must-have. Nie jeden, nie dwa - mamy ich dużo więcej. A Ty ile masz worków i na jakie okazje?

Niezastąpiony na imprezach, spacerach czy wypadach na miasto. Zmieści wszystko, co potrzebne do życia - porfel, telefon, kosmetyczkę, przekąski, ulubioną książkę, butelkę wody, kurtkę czy parasolkę na wypadek deszczu. Chętnie noszony nie tylko przez dorosłych, ale także dzieci - może być workiem na buty albo workiem na w-f. 

Nasi klienci projektują kolorowe plecako-worki na sznurkach na różne okazje: imprezy firmowe, konferencje, festiwale, prezenty albo akcje promocyjne firm, w których pracują. Mają do wyboru kilka rodzajów tkanin takich jak bawełna, tyvek, poliester, złote i srebrne tkaniny, które można łączyć w orygnalnych i odważnych kompozycjach. Dla wymagających klientów proponujemy dodatkowe możliwości personalizacji - podszewkę, rodzaj i grubość sznurka, kieszenie wewnętrze, a nawet zmianę rozmiaru. Użyj wyobraźni i zaprojektuj nowy worek na plecy!

Inspiracje

Kliknij na wybrany produkt aby otworzyć go w konfiguratorze.

worek na sznurkach ecri z szarym dnem worek na sznurkach błękitny worek na sznurkach białoróżowy worek na sznurkach ecri z granatowym dnem srebrny worek na sznurkach worek na sznurkach naivy czarny worek na sznurkach worek na sznurkach z tyveku worek na sznurkach zielony worek na sznurkach morski worek na sznurkach czerwony niebieski worek na sznurkach


ul. Jedności Narodowej 68A
50-258 Wrocław
Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 08:00 – 16:00
WSS Panato
Formularz kontaktowy

Masz pytania związane z wyceną i asortymentem? Chcesz zamówić próbki lub wzornik materiałów? Skontaktuj się z nami przez formularz! Tak będzie najskuteczniej!Czytaj więcej