Plecaki i worki na zakupy


Produkujemy na zamówienie plecaki i worki na zakupy, wykorzystując do tego najwyższej jakości tkaniny (także ekologiczne!).

Plecaki zakupowe szyjemy na bazie 12 podstawowych modeli, które dowolnie można konfigurować (zmieniać rozmiar, układ wewnętrznych kieszeni, system nośny, zapięcia, użyte materiały i ich kolor). Nasze plecaki i worki na zakupy mogą być dodatkowo wyróżnione grafiką (możemy ją nanieść metodą sitodruku, sublimacji lub termotransferu) oraz własną metką.

Finalne produkty naszego autorstwa cechują się niezwykłą dokładnością, a gwarancja jakości i dotrzymania terminu realizacji stanowią wartość dodaną.

Zaprojektuj wymarzony plecak na zakupy, a my go dla Ciebie uszyjemy!

Inspiracje

Kliknij na wybrany produkt aby otworzyć go w konfiguratorze.

plecak urban beżowy na zamek czarny plecak urban z kodury na zamek błękitny plecak urban na zamek szary plecak urban na zamek kanarkowa zieleń plecak city z kieszenią czarny plecak city z kieszenią błękitny plecak city z kieszenią beżowy plecak city z kieszenią i czarnym dnem
ul. Jedności Narodowej 68A
50-258 Wrocław
Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 08:00 – 16:00
WSS Panato
Formularz kontaktowy

Masz pytania związane z wyceną i asortymentem? Chcesz zamówić próbki lub wzornik materiałów? Skontaktuj się z nami przez formularz! Tak będzie najskuteczniej!Czytaj więcej