Torby festiwalowe


Organizujesz lub wybierasz się na festiwal? Chcesz wyróżnić się z tłumu lub zapaść w pamięć jego uczestnikom? Zamów u nas personalizowane torby festiwalowe!

Jesteśmy polskim producentem gadżetów reklamowych na festiwale. Naszym sztandarowym produktem są torby festiwalowe z nadrukiem oraz metką według projektu Zamawiającego.

Projekt torby na festiwal można wykonać przy użyciu naszego konfiguratora. Określa się w nim m.in. model i rozmiar torby festiwalowej, tkaniny, kolorystykę, znakowaniem projektu graficznego oraz dodatki w postaci użycia rączek premium, wdrożenia szerokiego dna czy dodatkowych wewnętrznych kieszeni.

Cennik produkcji toreb festiwalowych jest wyświetlany i aktualizowany na bieżąco. Termin realizacji jest ustalany indywidualnie, w zależności od liczby zamówionych sztuk, złożoności projektu oraz indywidualnych potrzeb Klienta.

Inspiracje

Kliknij na wybrany produkt aby otworzyć go w konfiguratorze.

zielona torba z czarną rączką żółta torba z taśmą koloru różowego różowa wodoodporna torba z taśmą niebieska torba z taśmą z żółtymi akcentami czerwona torba z uchem granatowa torba z uchem niebieska torba z jednym uchem torba z uchem pomarańczowa torba oversize koloru szarego bawełniana szara torba oversize ciemna torba oversize z szarą masywną rączką torba oversize naivy
Przykładowe realizacje

Pleneruszka - polarowa torba z funkcją kocyka

Pleneruszka - polarowa torba z funkcją kocyka

Torba do siedzenia z polaru

Torba do siedzenia z polaruul. Jedności Narodowej 68A
50-258 Wrocław
Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 08:00 – 16:00
WSS Panato
Formularz kontaktowy

Masz pytania związane z wyceną i asortymentem? Chcesz zamówić próbki lub wzornik materiałów? Skontaktuj się z nami przez formularz! Tak będzie najskuteczniej!Czytaj więcej