Warsztaty i pokazy

W Spółdzielni PANATO organizujemy szereg różnorodnych warsztatów rękodzielniczych. To sposób na fajne spotkanie, integrację grupy, ale też rozwój umiejętności. Warsztaty dają możliwość nabycia nowych kompetencji, wpływają na kreatywność, rozszerzają perspektywy.

Mamy przygotowane gotowe scenariusze warsztatów. Który pasuje Tobie?

 • Firmy i organizacje pozarządowe

  To świetny pomysł na warsztaty, pokazy dla swoich pracowników podczas eventów firmowych. Może to być również karta podarunkowa dla firmy, organizacji działających w obszarze edukacji artystycznej.

  zobacz ofertę:
  POKAZY
  WARSZTATY

 • Szkoły

  W ramach indywidualnych praktyk, jak i z programu „SZKOŁA W MIEŚCIE” można w ten sposób rozszerzyć program dla swoich uczniów o kreatywne zajęcia warsztatowe.

  zobacz ofertę:
  SZABLON/SZYCIE
  CYJANOTYPIA
  KOKEDAMA
  PODSTAWY PROJEKTOWANIA GRAFICZNEGO
  SITODRUK/SZABLON
  WARSZTAT INTROLIGATORSKI

 • Osoby indywidualne

  Poszukujesz nowych doświadczeń, pragniesz rozbudować swój manualny warsztat lub po prostu dobrze się bawić – zapraszamy! W przypadku zorganizowania większej liczby uczestników, istnieje możliwość zorganizowania warsztatów z oferty dla szkół.

  zobacz ofertę:
  WARSZTAT INTROLIGATORKI
  SITODRUK/SZABLON
  SITODRUK
  CYJANOTYPIA

Pełna personalizacja!

Wszystkie warsztaty i pokazy mogą być dostosowane do różnych grup wiekowych: dzieci, młodzieży lub dorosłych. Chętnie tworzymy nowe scenariusze w oparciu o potrzeby i zainteresowania naszych Klientów. Zakres tematyczny oferty obejmuje: warsztaty i pokazy sitodruku, warsztaty plastyczne, warsztaty „zielone” np. wiszące kompozycje roślinne, warsztaty introligatorskie i wiele innych.

Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres: sitodruk@panato.org lub telefonicznie pod nr. 690 039 089