Informacje dla firm

Jesteśmy producentem toreb bawełnianych, plecaków, worków na sznurkach. Każdy model dostępny w PANATO można w 100% spersonalizować dzięki konfiguratorowi produktów.
Wykorzystaj ekologiczną torbę, bawełniany plecak z nadrukiem lub bawełniany worek na sznurkach jako kastomizowany gadżet reklamowy Twojej firmy!
Nasza oferta to przede wszystkim torby, plecaki, akcesoria tekstylne. Zobacz, co możemy dla Ciebie przygotować:

Ekologiczne torby bawełniane

Mamy dla Ciebie gotowe modele ekologicznych toreb o nowoczesnym designie. Przechodząc przez kolejne kroki w konfiguratorze produktu, możesz je całkowicie spersonalizować! Obok tak zaprojektowanej torby trudno będzie przejść obojętnie!

Plecaki, worki na sznurkach

Dobry plecak, dobry worek – to dobra reklama. Dobierz odpowiednie kolory, umieść logotyp lub projekt graficzny w konfiguratorze produktu. Ekologiczne plecaki, materiałowe worki na sznurkach będą gadżetem pożądanym przez klientów i fanów Twojej marki.

Akcesoria papiernicze

 

Do torby, plecaka lub worka można wrzucić… notes, kołonotatnik lub wizytownik! Zaprojektuj je, a my je dla Ciebie przygotujemy!

Nadruki

 

Wykonujemy nadruki nie tylko na ekologicznych torbach bawełnianych, plecakach, ale również na koszulkach i akcesoriach papierniczych.

Chwalimy się!

Ponad 5 000

W każdym miesiącu dostarczamy ponad 5000 ekologicznych toreb bawełnianych, plecaków

250 i rośnie!

Za tą liczbą kryją się firmy, dla których przygotowujemy bawełniane torby z nadrukami, worki na sznurkach, plecaki i inne gadżety reklamowe.

15 - a wkrótce więcej!

W naszej ofercie znajdziesz aż 15 modeli toreb ekologicznych i plecaków, które mogą być gadżetami reklamowymi Twojej firmy

Wybrani klienci

Realizowaliśmy zamówienia zarówno dla inicjatyw lokalnych, jak i światowych marek. Zobacz sam!