Warsztaty i pokazy

Spółdzielnia PANATO organizuje szereg różnorodnych warsztatów rękodzielniczych. Są one doskonałym narzędziem animacyjnym, ale przede wszystkim dają możliwość nabycia nowych umiejętności, wpływają na kreatywność, rozszerzają perspektywy.

Ofertę kierujemy do

 • firm i organizacji pozarządowych

  które chcą zorganizować warsztaty lub pokazy dla swoich pracowników podczas eventów firmowych lub w formie karty podarunkowej oraz organizacji działających w obszarze edukacji artystycznej, które realizują m.in. projekty dotacyjne

  zobacz ofertę…

  zobacz ofertę pokazów…

 • szkół

  które w ramach indywidualnych praktyk jak i z programu „SZKOŁA W MIEŚCIE” chcą rozszerzyć program dla swoich uczniów o kreatywne zajęcia warsztatowe

  zobacz ofertę…

 • osób indywidualnych

  poszukujących nowych doświadczeń, pragnących rozbudować swój manualny warsztat lub po prostu dobrze się bawić (w przypadku zorganizowania większej liczby uczestników, istnieje możliwość zorganizowania warsztatów z oferty dla szkół)

  zobacz ofertę…

Wszystkie warsztaty i pokazy mogą być dostosowane do różnych grup wiekowych: dzieci, młodzieży lub dorosłych. Chętnie tworzymy nowe scenariusze w oparciu o potrzeby i zainteresowania naszych Klientów. Zakres tematyczny oferty obejmuje: warsztaty i pokazy sitodruku, warsztaty plastyczne, warsztaty „zielone” np. wiszące kompozycje roślinne, warsztaty introligatorskie i wiele innych.

Zapytania ofertowe prosimy kierować na adressitodruk@panato.org lub telefonicznie pod nr. 690 039 089